Новини світу. 27 грудня. Володимир Путін знову несхвально відгукнувся про опозицію, порівнявши її з броунівським рухом.

Путін знову висловлюється на адресу опозиції

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін зневажливо відгукнувся про опозиціонерів, які брали участь у масових антиурядових мітингах в Москві, зазначивши, що у російської опозиції немає ані єдиної програми, ані людей, “здатних зробити щось конкретне”.

Путін порівняв опозиційні сили з броунівським рухом (хаотичний рух дрібних частинок речовини в розчинах – ред.) і нагадав щодо цього троцькістське гасло: “Рух – все, кінцева мета – ніщо”.

“Такі люди є, та й завжди будуть. І прапор їм в руки, вони мають право на існування, і насправді я вважаю, що і до них потрібно ставитися з повагою”, – заявив він.

Одночасно Путін зажадав провести в березні 2012 року прозорі президентські вибори.

“При проведенні виборів ми маємо залишатися дійсно в рамках закону. Жодної самодіяльності допустити не можна. Потрібно послухати пропозиції громадськості, розгорнути дискусії в Інтернеті, послухати конструктивні пропозиції: якщо вони спрямовані на підвищення прозорості виборів, скористатися ними та запровадити їх”, – сказав він.

Зазначимо, що риторика Путіна щодо опозиції і раніше була жорсткою. Найбільший резонанс дістала його заява про те, що білі стрічки незгодних нагадують йому контрацептиви, а також порівняння опозиціонерів з бандерлогами.

Джерело Газета.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.