Новини України. 22 грудня. Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявляє, що зйомки екс-прем’єра Юлії Тимошенко в камері медчастини СІЗО були ініційовані першим заступником головного санітарного лікаря України.

Пенітенціарна служба має право на подібні зйомки, і вона їх здійснила

“Самі зйомки були законні, їх ініціював перший заступник санітарного лікаря України, який входив до складу комісії Міністерства охорони здоров’я. Саме він висловив думку, що необхідно зафіксувати палату, де перебуває Тимошенко, і її камеру”, – сказав генпрокурор у четвер журналістам у Києві.

Він додав, що пенітенціарна служба має право на подібні зйомки, і вона їх здійснила.

“А як це вже з’явилося в інтернеті – давайте це з’ясуємо”, – запропонував Пшонка.

Як повідомлялося, в інтернеті з’явився відеоролик, на якому показана камера медчастини СІЗО і жінка в ліжку, схожа на Тимошенко. Захисник екс-прем’єра підтвердив, що на цьому ролику Тимошенко і висловив обуренням фактом відеозйомки. Державна пенітенціарна служба повідомляла, що відеозйомка в СІЗО, де перебуває Тимошенко, проводилася 13 грудня з дозволу адміністрації установи, а сама підсудна заздалегідь була попереджена про це.

Власенко підозрює, що цю зйомку проводили співробітники Служби безпеки України. У СБУ спростували причетність співробітників спецслужби до проведення відеозйомки в СІЗО.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.