Новини України. 14 грудня. Екс-прем’єр другий день не з’являється на судові засідання, хоча медичні довідки свідчать, що вона може приймати участь в процесі.

Прокурор Лілія Фролова вважає, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко симулює

Прокурор Лілія Фролова вважає, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко симулює. Про це вона заявила сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фролова звернула увагу на те, що Тимошенко другий день не з’являється на судові засідання, хоча медичні довідки пенітенціарної системи свідчать про те, що вона може брати участь у судовому процесі.

За словами прокурора, на сьогоднішньому засіданні має бути розглянуто питання, чи застосовувати до Тимошенко примусовий привід або слухати справу без неї.

У той же час, Фролова не уточнила, яку позицію в даному питанні займе прокуратура. “Ви все почуєте в процесі”, – підкреслила вона.

Крім цього, Фролова відзначила, що на 16 грудня призначено розгляд апеляції Тимошенко на постанову Шевченківського суду про повторний арешт.

“В апеляції сама пані Тимошенко зазначила, що хоче бути присутньою на цьому судовому засіданні. Незрозумілим є той факт, що сюди вона не може з’явитися за станом здоров’я, а 16-го вона хоче і може. Дуже дивна така ситуація… Складається таке враження, що вона симулює”, – заявила Фролова.

Нагадаємо, ні вчора, ні сьогодні Тимошенко до суду не приїхала: як повідомив її захисник Сергій Власенко, екс-прем’єр не може пройти й тридцяти метрів, тому написала до суду і в адміністрацію СІЗО заяву про те, що стан здоров’я не дозволяє їй брати участь в судовому засіданні. Однак Державна пенітенціарна служба України інформацію про погане самопочуття екс-прем’єра в черговий раз спростувала: ніяких медичних протипоказань для участі Юлії Тимошенко у слідчих діях або судових засіданнях немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.