Новини світу. 19 грудня. Принц Саудівської Аравії Аль-Валід бін Талаль, найбільший приватний інвестор банку Citigroup, вклав 300 мільйонів доларів у розвиток платформи мікроблогів Twitter.

Аль-Валід бін Талаль інвестує в Twitter $300 мільйонів

Якщо виходити з оцінки сервісу в 8 мільярдів доларів, то інвесткомпанія аль-Валіда Kingdom Holding Co. тепер володіє 3,75% акцій Twitter.

Kingdom Holding майже повністю належить 56-річному онуку засновника Саудівської Аравії – він володіє 95% акцій компанії. Саудівський принц, нещодавно оголосив про плани запустити новинний кабельний канал і побудувати в Джидді найвищу в світі вежу вартістю 1,23 млрд доларів, він також володіє 7% цінних паперів в медіакорпорації News Corp. Руперта Мердока, а також незначними частками в General Motors і Apple.

Особисті статки саудівського принца, за даними Forbes, оцінюється в 20 мільярдів доларів. У недавньому списку мільярдерів журналу аль-Валід зайняв 11-е місце.

У вересні керівництво Twitter заявило, що не поспішає проводити первинне розміщення акцій (IPO), вважаючи за краще залучати гроші від венчурних інвесторів. За підсумками чергового раунду фінансування влітку цього року компанія отримала 400 млн доларів.

Згідно зі статистикою Twitter на жовтень цього року, в мікроблоги регулярно пишуть близько 100 млн користувачів. За прогнозом eMarketer, доходи сервісу від реклами за підсумками цього року складуть 139,5 мільйонів доларів (у три рази вище, ніж у 2010 році).

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.