Новини України. 23 грудня. До будівлі Апеляційного суду Києва, де, як очікується, продовжиться розгляд апеляції екс-прем’єра Юлії Тимошенко на вирок щодо “газової справи”, не прийшло жодного її прихильника.

Раніше біля будівлі суду збиралися сотні прихильників Тимошенко

Сьогодні вранці біля будівлі суду незвично спокійно і безлюдно, прихильників Тимошенко не спостерігається. Правопорядок забезпечує невелика кількість міліціонерів.

У четвер захист Тимошенко заявив, що не братиме участі в процесі при розгляді апеляції, як і сама екс-прем’єр. Тимошенко в оприлюдненій заяві підкреслила, що не вірить у справедливість українських судів і сподівається на Європейський суд з прав людини.

Раніше біля будівлі суду збиралися сотні прихильників Тимошенко, які вимагали справедливого правосуддя.

Народний депутат України Сергій Соболєв (фракція “БЮТ-Батьківщина”) перед засіданням суду заявив журналістам, що прийшов ще раз нагадати про позицію захисту Тимошенко не брати участь у розгляді апеляції щодо “газової справи”.

“Ми розуміємо, що в подальшому проведення процесу використовується виключно як розправа над опозицією, ми не хочемо бути свідками такого процесу… я прийшов, щоб чітко заявити, що дійсно вчорашня чітка позиція підтверджена… На сьогоднішній день ми не чекаємо ніяких рішень, які поставили б крапки в цьому процесі, були б справедливими і неупередженими “, – сказав Соболєв.

Він зазначив, що прийшов тільки зробити заяву для преси і бути присутнім на засіданні суду не буде.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.