Новини здоров’я. 11 грудня. Підштовхнути чоловіка до одного з найважливіших рішень у житті – вступити в офіційний шлюб – не так просто.

Чому чоловіки з усіх сил чіпляються за свою свободу, не бажаючи помічати натяків?

Чому ж багато чоловіків з усіх сил чіпляються за свою свободу, не бажаючи помічати натяків?

Щоб проаналізувати причини, що відштовхують чоловіків від законних відносин, експерти віднесли їх в одну з нижчеперелічених категорій.

Нарцис – це чоловік, який думає і говорить тільки про себе. Він виглядає ідеально і скрупульозно працює над своїм іміджем. Він не віддасть вам своє серце, оскільки воно належить йому самому.

Вічний школяр – це чоловік, який не хоче виростати з коротеньких штанців. Для того, щоб взяти на себе відповідальність за сім’ю, необхідно володіти певною зрілістю. Так що не чекайте пропозиції руки і серця, якщо ви зустрічаєтеся з хронічно інфантильним чоловіком.

Бідняк не впаде перед вами на одне коліно, поки не буде відчувати себе фінансово забезпеченим. Шлюб означає додаткові витрати, подарунки тощо. Коли мова заходить про фінанси, навіть найромантичніші чоловіки найчастіше стають практичними.

Зірка – це чоловік, який звик збирати жінок гронами. Якщо він успішний, знаменитий, а дівчата не зводять з нього очей, навряд чи він захоче присвячувати весь свій час одній єдиній. Навіть якщо його вдасться окільцювати, постійні побоювання з приводу невірності не зроблять шлюб щасливим.

Еротоман хоче всіх жінок, і тому секс лише з однією з них є для нього своєрідною в’язницею, в яку він добровільно не піде. Якщо жінка не задовольнятиме його сексуальні апетити, він не затримається з нею надовго.

Роботоголік присвячує весь свій час кар’єрі або бізнесу, і у нього просто немає часу думати про жінок, не кажучи про шлюб. Він вважає за краще проводити час в офісі або на виробництві, заробляючи гроші або здійснюючи свої проекти, замість того, щоб витрачати свої сили на властування сімейного життя.

Поранений принц – це чоловік, який пережив драму в особистих відносини і побоюється, що нова любов знову заподіє йому біль і страждання. Щоб змусити такого чоловіка повірити в успіх нового союзу, потрібні терпіння і час.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.