Новини світу. 7 грудня. Заворушення, що відбуваються в Південній Осетії, організовані спецслужбами Грузії і фінансуються через Грузію і Україну, заявив у вівторок журналістам де-факто президент сепаратистської влади республіки Едуард Кокойти.

Едуард Кокойти назвав те, що відбувається в Південній Осетії, Помаранчевою революцією

«Те, що сьогодні відбувається, – це одна з форм Помаранчевої революції, яка проводиться спецслужбами Грузії», – сказав Кокойти. Він зазначив, що є докази, що фінансування проходить через Грузію і Україну.

«Ми знаємо певних людей, які цим займаються, і зараз проводиться відповідна робота», – сказав президент ПО.

Як повідомлялося, Верховний суд сепаратистської влади Південної Осетії у вівторок 6 грудня відхилив скаргу Алли Джиоєвої з приводу скасування підсумків виборів глави ПО, другий тур яких відбувся 27 листопада. Опозиційний кандидат Алла Джиоєва, згідно з останніми даними, на цих виборах здобувала перемогу.

Не погодившись з відміною підсумків голосування, Джиоєва вже оголосила себе «президентом Південної Осетії» і сформувала держраду, яка повинна «забезпечити конституційну передачу влади». Її прихильники з останнього тижня проводять акції протесту в центрі Цхінвалі, вимагаючи визнати перемогу свого кандидата.

Нинішній де-факто глава Південної Осетії Едуард Кокойти назвав те, що відбувається, Помаранчевою революцією.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.