Новини світу. 17 грудня. Відео. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв в суботу, 17 грудня, провів засідання Ради безпеки республіки щодо ситуації в Жанаозені і підписав указ про введення в місті надзвичайного стану до 5 січня 2012 року.

З місця події повідомляють про стрілянину з автоматичної зброї по страйкарях

«Держава буде по всій суворості закону припиняти будь-які спроби порушити спокій і безпеку наших громадян… Ми розкриємо, звідки йде фінансування, і хто цим займається», – заявив Назабраев.

Згідно з указом, розміщеним на офіційному сайті президента Казахстану, в Жанаозені з сьогоднішнього дня вводиться комендантська година з 23:00 до 7:00 за місцевим часом.

У Жанаозені вводяться обмеження на свободу пересування, у тому числі транспортних засобів.

Крім того, у місті заборонені страйки, збори і мітинги і демонстрації.

Також в Жанаозені забороняється використання копіювально-розмножувальної техніки, радіо-і Телевізійних передач, аудіо-та відеозаписуючої техніки.

Указом обмежується в’їзд і виїзд з Жанаозену.

Як повідомлялося, напередодні в місті відбулися зіткнення страйкуючих нафтовиків з поліцією. За офіційними даними, загинули 10 людей. За даними з інших джерел, рахунок загиблих іде на десятки, сотні поранених. З місця події повідомляють про стрілянину з автоматичної зброї по страйкарях. Влада ввела в місто бронетехніку, немає мобільного зв’язку і інтернету.

ВІДЕО

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.