Новини світу. 12 грудня. Кремль зреагує на протестні настрої в країні, скоригувавши курс, і спробує знайти спільну мову з протестно налаштованим електоратом, вважає політолог Ніна Хрущова.

Путінин незадоволені

За кілька місяців до президентських виборів в лавах опозиції і “старих” партій немає кандидата, який міг би стати альтернативою нинішньому прем’єр-міністрові, зазначає вона.

“Не хочу недооцінити Путіна. Він людина досить розумна і здатна проаналізувати, що насправді відбувається в суспільстві… Думаю, він не піде на варіант “закручування гайок”, який вже неможливий у Росії, бо тоді його чекає доля Каддафі“, – сказала політолог.

На її думку, масові протести після парламентських виборів означають розчарування значної частини суспільства в моделі управління “сильною рукою”.

“Я думаю, того образу Путіна, що уособлював для росіян людину “сильної руки”, з яким він ішов на перші вибори, вже не існує”, – сказала Хрущова.

Вона вважає, що масові протести висловлюють не лише обурення виборців результатами думських виборів, а й невдоволення моделлю управління. За її словами, колишня модель керівництва країною не вивела Росію на новий виток економічного і політичного розвитку:

Росія історично продовжує ходити по колу, хоч би як ми це коло не називали, не наближаючись до моделі західної демократії, але й не відмовляючись від неї “, – вважає експерт.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.