Новини світу. 3 грудня. За повідомленням Федеральної пасажирської компанії, всього в даному напрямку і транзитом через Україну курсуватиме 65 потягів.

Через переведення часу змінюється рух поїздів

“Продаж квитків на кожен з них після майже місячної перерви вже відкрито”, – сказали в компанії.

Продаж була припинено 20 жовтня у зв’язку з переходом України на зимовий час. Рішення про переведення годин було прийнято Верховною Радою 18 жовтня, тоді як місяцем раніше депутати відмовилися від цього. Такі дії спричинили за собою необхідність перегляду всього графіка поїздів.

До вступу в силу нового графіка, потяги при перетині кордону України через різницю в часі фактично приходили на територію Росії із запізненням в одну годину і багато з них прибували на кінцевий пункт прямування з великими затримками.

Однак у зв’язку з коригуванням розкладу по шляхах прямування поїздів з 3 грудня і по 24 березня 2012 року не буде призначатися 11 поїздів до Євпаторії, Анапи, Одеси, Києва і Сімферополя. Крім того, у графіку не передбачено також шість пасажирських поїздів, що призначаються на час сезонного збільшення пасажиропотоку, такі до Сімферополя, Севастополя, Бердянська, Феодосії, Євпаторії.

Джерело Вести 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.