Новини здоров’я. 3 грудня. Ділові матусі змушені займатися кількома справами одночасно все частіше і довше.

Виконання кількох справ одночасно приросить жінкам більше стресу

І вони відчувають з цього приводу більше негативних емоцій, стверджують вчені із США.

«Материнські обов’язки з виховання та догляду за дітьми – це соціальна норма, однак сучасне життя з її стресом і хвилюваннями робить ці обов’язки більш складними», – розповідають соціологи з Мічиганського університету. У їх дослідженні, метою якого було вивчити розподіл обов’язків між роботою та домом, взяли участь 500 сімей середнього класу з різних областей країни.

У результаті виявилося, що працюючі мами проводять 48,3 години на тиждень, або 40% свого робочого часу, роблячи кілька справ одночасно, переключаючись з робочих обов’язків на сімейні. Батьки вирішують декілька завдань в один і той же час 38,9 годин на тиждень. При цьому матері частіше поєднують робочі обов’язки з роботою по будинку і турботою про дітей, у той час як чоловіки відволікаються від роботи на те, щоб поговорити з кимось або зайнятися власними проблемами.

Чоловікам необхідність робити кілька справ одночасно зазвичай приносить задоволення, а жінкам – додатковий стрес. Для того, щоб трохи розвантажитися, дослідники радять мамам залучати своїх чоловіків у домашні справи і догляд за дітьми.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.