Новини медицини. 5 грудня. Часто говорять: “щоб схуднути, потрібно сидіти на дієті, займатися спортом”, але мало хто зауважує, що схуднення безпосередньо залежить від культури прийому їжі.

Повільне харчування допоможе схуднути

Сімейні сніданки, обіди та вечері сьогодні вже в минулому. Їх витісняють ранкова кава по дорозі в офіс, закусочні і п’ятихвилинні обіди та вечері перед комп’ютером або телевізором. Але ж не дарма, наші предки збиралися всі разом за одним столом. Ця традиція повинна була не тільки з’єднувати всю сім’ю, а й розвивати культуру прийому їжі, та й домашня їжа завжди корисніше тієї, що подають у кафе, розповідають в НоуХауМед.

Водночас сьогодні, практично кожна людина, яка працює, змушена жертвувати своїм обідом заради невідкладно справи.

Чим загрожує такий режим харчування?

По-перше, це зайва вага, скинути яку, найчастіше дуже проблематично.
По-друге, це захворювання травної системи.
По-третє, харчова непереносимість.

Якщо з першим пунктом все зрозуміло і про шкоду швидкої їжі говорилося не раз, то на інших пунктах, слід зупинитися докладніше.

Захворювання травної системи.

Правильне харчування, то не тільки споживання низькокалорійної їжі і їжі багатої вітамінами. Правильне харчування – це ще і правильний прийом їжі.

Згідно з результатами досліджень американських вчених, переважна більшість людей з проблемою зайвої ваги, приймають їжу значно швидше за тих, хто не має зайвих кілограмів. Є кілька критеріїв, які вказують на швидкість поглинання їжі:

100г/мін – швидко
80г/мін – середня швидкість
62г/мін повільно.

Звичайно, це дуже приблизні показники, і вони змінюються в залежності від статі досліджуваної особи, але принцип залишається той же, відзначили вчені.

Слід зауважити, що швидкість прийому їжі, підвищення цієї швидкості може привести до дуже неприємних наслідків:

Набір ваги (збільшуючи швидкість споживання, людина збільшує, і кількість спожитої їжі).
Нетравлення або інші проблеми зі шлунком (якщо людина їсть з високою швидкістю, то, як правило, погано пережовує їжу, і це сильно ускладнює її переварювання в шлунку).

Крім того, людина перестає отримувати задоволення від прийому їжі.

Алергія.

Ще один неприємний ефект швидкого харчування – харчова алергія. Якщо їсти на ходу, менше звертається увага на те, що їсти. Можливо, в соусі є приправа, яка категорично не переноситься організмом? Або продукти, з яких зроблений обід, наповнені консервантами тощо?

Для того, щоб дізнатися, які продукти можуть викликати існує тест на харчову непереносимість IMUPRO 300. Приховані алергени є причинами хронічних недуг, поганого самопочуття і ожиріння. Тест виявляє практично будь-який вид алергену і дозволяє точно встановити, в чому саме він міститься.

Отже, для того, щоб схуднути, варто їсти здорову їжу, яка не викликає негативної реакції у вашому організмі, і робити це без поспіху. Ретельне пережовування кожного шматочка їжі допоможе швидше втамувати голод, дізнатися справжній смак страви і, звичайно ж, схуднути.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.