Новини України. 13 грудня. Якщо не з’явиться людина, здатна змінити ситуацію, виконавець не проти взяти в помічники інопланетян.

Потап
Потап прагне змін у країні

Успішний продюсер і виконавець Потап хоч поки і не планує кидати музику, але й не приховує своєї стурбованості щодо «прогресивних» змін, встановлених законодавством.

Потап обурений скороченням квоти на мовлення української музики в ефірі радіо і телебачення. Він вважає, що держава зобов’язана підтримувати свого виробника. Найбільше продюсер переживає за молодих артистів, яким тепер буде вкрай складно «домогтися чогось у строгих рамках та обмеження».

Щодо майбутніх президентських виборів Потап категоричний:

«Я хочу проголосувати за зміну влади в країні, за зміну мислення наших людей і за те, щоб українці подивилися на все об’єктивно. Нас нагинають, а ми нагинатися. Нас ставлять, вибачте, у позу дзю і пхають нам туди свою любов. Але людини, здатної змінити ситуацію, зараз немає. Якщо не з’явиться, то я піду в президенти. Я спілкуюся з людьми і розумію, що у нас в Україні не все добре. Хотілося б, щоб до нас спустився інопланетянин і змінив нашу країну. Я зі свого боку, обдарований Богом талантом і успіхом, намагаюся допомагати нужденним. Ми не повинні сидіти склавши руки!».

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.