Новини політики. 23 грудня. Припинення вибіркового переслідування та звільнення Юлії Тимошенко та інших опозиціонерів було б кроком у правильному напрямку.

Джон Теффт натякає Януковичу про наслідки

Про це в інтерв’ю газеті «День» сказав посол США в Україні Джон Теффт, передає Цензор.НЕТ.

«Як діючий посол і від імені уряду США скажу: ми неодноразово висловлювали нашу стурбованість політично мотивованими процесами над Тимошенко і членами колишнього уряду», – сказав він.

«Ми справді віримо, що припинення вибіркового переслідування та звільнення Тимошенко і інших було б кроком у правильному напрямку», – підкреслив посол.

За словами Теффта, «проблема в тому, що коли ви намагаєтеся судити людей за політичні злочини, то це створює прецедент, щоб хтось інший зробив те саме».

Посол зазначив, що в країнах Заходу, якщо хтось приймає погані політичні рішення, то він несе за це відповідальність перед виборцями, оскільки саме вони, а не суди, приймають рішення, кого вибрати.

«Це те, що ми вже неодноразово пояснювали уряду в приватному порядку, і це є фундаментальним не тільки по поточних справах, а й для майбутнього і ефективності української системи», – сказав Джон Теффт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.