Новини здоров’я. 23 грудня. Якщо ви бажаєте щастя і здоров’я своїм близьким, варто сказати прямо, що їм слід скинути зайві кілограми, стверджують американські кардіологи.

Краще порадити схуднути, ніж промовчати

Ваша прямота і чесність допоможуть зберегти їм здоров’я і прожити довше.

Зайва вага, особливо, в області живота, підвищує ризик розвитку діабету, хвороб серця та інсульту. Однак дуже багато людей соромляться говорити про цю проблему, а зауваження з приводу ваги з боку інших людей сприймається нами, як образа.

Як показало опитування серед 2 000 чоловік, 42% молодих людей у віці 18-24 років ніколи не сказали б своїм рідним і близьким про те, що їм слід схуднути, оскільки не хочуть образити їх. Серед 25-44 річних респондентів незручність з цього приводу відчуває третина, а серед людей старшого віку – чверть. Особливо важко доводиться чоловікам, які бояться робити своїм дружинам або партнеркам зауваження про вагу. Також, на це важко зважитися жінкам, у яких є повні подруги.

«Розмова про надмірну вагу і порада схуднути – це не найприємніша тема для розмови. Однак якщо у вашої близької людини є проблеми з вагою, спробуйте дуже м’яко обговорити з нею цю проблему, розповівши їй про те, що схуднення допоможе уникнути цілого ряду проблем зі здоров’ям і навіть врятувати їй життя», – радять експерти.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.