Новини світу. 13 грудня. Результати жеребкування Євро-2012 є більш оптимістичними для України, аніж для Польщі з економічної точки зору.

Польща порахувала кому вигідніше приймати Євро-2012

Згідно з прогнозами експертів, закордонні вболівальники впродовж турніру витратять в Польщі близько 900 мільйонів злотих (понад 280 мільйонів доларів), натомість в Україні – півтора мільярдів злотих (близько 470 мільйонів доларів).

Як зазначає польське видання “Fakt”, найгірша ситуація у цьому аспекті спостерігатиметься у Варшаві та Вроцлаві, де гратимуть греки, чехи і росіяни, вболівальники яких не особливо розкидаються грошима. З цих країн не слід також розраховувати на вболівальників, які, не маючи квитків на матчі, приїжджають дивитися поєдинки у фан-зонах, як це роблять англійці чи голландці, збірні яких зіграють в Україні.

В свою чергу, Інтернет-портал Wirtuаlna Polska називає жеребкування “бізнес-катастрофою” для Польщі. Попри те, що група А є “фантастичною” для Польщі, туристичний сектор”заламує руки”.

Під час Євро-2012 на початковій стадії в Польщі гратимуть майже всі країни з так званої групи PIIGS (найбільших боржників Європи) – Ірландії, Італії, Греції й Іспанії.

“До комплекту нам не вистачає лише Португалії“, – жартує у коментарі виданню експерт Адам Черняк з Варшавської школи економіки.

“Що добре для нашої команди, не обов’язково сприятливе для економіки Польщі. Як чехи, так і росіяни чи греки не є вболівальниками, які приїжджають масово і надовго залишаються», – наголошує експерт.

За матеріалами ukraine2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.