Новини політики. 14 грудня. Майже половина українців (46,5%) дотримуються думки, що нинішня зовнішня політика України не відповідає її національним інтересам, 32,6% – що вона частково їм відповідає, і лише 8,0% – що повною мірою відповідає.

Опитування показало, що зовнішня політика України не відповідає її національним інтересам

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова.

Крім того, 46,5% респондентів вважають, що Україна не є самостійною у формуванні власної зовнішньої політики, ще 32,8% – що вона є не цілком самостійною, і лише 10,1% – що вона цілком самостійна у формуванні зовнішньої політики.

При цьому, 47,3% респондентів зазначають, що міжнародний імідж України протягом року, що минає, змінився на гірше, на покращення іміджу вказують лише 5,9% опитаних (29,1% вважають, що він не змінився).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 3 по 8 листопада 2011 року. Було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.