Новини України. 27 грудня. 52% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова вважають необхідним вийти на вулицю із протестом у разі погіршення умов життя.

Українці готові брати участиь у протестах

Респондентам поставили запитання, що, на їхню думку, краще – терпіти матеріальні труднощі заради збереження в країні порядку або у випадку значного погіршення умов життя вийти на вулицю із протестом.

При цьому 23,3% респондентів уважають, що краще терпіти матеріальні труднощі заради збереження в країні порядку. 24,8% не змогли відповісти.

Респондентам також поставили запитання, чи готові вони особисто взяти участь в акціях протесту для захисту своїх прав і інтересів. 44,6% респондентів готові брати участь у санкціонованих мітингах і демонстраціях, 27% готові брати участь у несанкціонованих мітингах і демонстраціях.

20,2% – готові брати участь у страйках, 14% – у бойкотах, 8,6% – готові брати участь у блокуванні руху на дорогах і залізницях. 5,8% – готові брати участь у вуличних безладах.

Опитування проводилося з 9 по 16 грудня, у його рамках соціологи опитали 2 008 респондентів віком від 18 років, що проживають у всіх областях України. Статистична погрішність вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.