Новини медицини. 8 грудня. Твердження про те, що у воді людина спалює набагато більше калорій, ніж на суші давно не є новиною.

Плавання - один з найкращих способів схуднути

Плавання вважається одним з найбільш корисних видів спорту, оскільки за допомогою плавання можна не тільки спалити зайві калорії, але і вилікувати безліч проблем пов’язаних з хребтом і суглобами. Регулярні заняття плаванням покращують кровообіг і газообмін в організмі. Так само плавання зміцнює роботу серцево-судинної системи і тонізує м’язи. Але для того, щоб плавання було на користь необхідно займатися ним правильно.

Для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів за допомогою активних фізичних навантажень, плавання є найкращим варіантом. Але перш ніж почати регулярно відвідувати басейн, фахівці радять звернутися до діагностичного центру, для того щоб з’ясувати чи можна займатися плаванням і чи немає протипоказань. Після консультації з фахівцями можна сміливо відправлятися в басейн підкорювати водну стихію.

Для того щоб не нашкодити собі є декілька простих правил розроблених в НоуХауМед:

* Плавайте активно. Якщо ви будете плавати в швидкому режимі, то організм швидше почне спалювати зайві калорії, перетворюючи їх в енергію для вашого організму.
* Аквааеробіка – порятунок для тих, хто не вміє плавати. Не варто бути героєм, якщо ви невпевнені в тому, що добре плаваєте, запишіться на аквааеробіку, де під спостереження тренера будете виконувати певні вправи.
* У перервах між запливами полежіть на воді. Не слід стояти у воді, а так само чіплятися за розділові лінії або бортик басейну. Для відпочинку між запливами найкраще просто полежати на воді, розслабившись.
* Оптимальна температура для плавання 26 °С – 28 °С. Якщо ж вода холодніше або тепліше, то спалювання калорій буде проходити набагато повільніше.
* Чергуйте стилі плавання, а так само робіть перепочинки. Баттерфляй – вид плавання, при якому спалюється найбільше калорій. Найкраще чергувати стилі плавання кожні 5 хвилин.
* Слідкуйте за харчуванням після плавання. Плавання дуже сильно стимулює апетит. Тому на час тренувань необхідно стежити за своїм харчуванням особливо ретельно.
* Не можна плавати натще або відразу після їжі. Найкраще займатися плаванням через годину після їжі, інакше від тренувань буде тільки шкода.

Якщо дотримуватися цих правил, то плавання стане для вас не тільки засобом схуднення, а й методом зміцнення здоров’я.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.