Новини технологій. 11 грудня. Укупі з рішенням опублікувати у відкритому доступі вихідний код webOS і перевести цю програмну платформу в категорію open-source продуктів керівництво Hewlett-Packard прояснило і ступінь подальшої участі компанії в даному проекті.

Пристрої HP на базі webOS не зуміли завоювати довіру споживачів

В інтерв’ю популярному техноблогу TechCrunch виконавчий директор HP Мег Уїтмен, яка не так давно змінила на цій посаді Лео Апотекера, натякнула на можливий випуск нових фірмових планшетів під управлінням webOS. Правда, якщо це й станеться, то не раніше 2013 року.

Нагадаємо, мобільна операційна система webOS була придбана Hewlett-Packard разом з іншими активами Palm саме з розрахунку використовувати її у фірмовій портативній електроніці, у тому числі смартфонах і планшетних комп’ютерах.

Однак випущені пристрої HP на базі webOS, у тому числі планшет TouchPad, не зуміли завоювати довіру споживачів і не користувалися попитом, через що, власне, і було вирішено залишити цей ринковий сегмент – тимчасово або назавжди. Крім того, останнім часом почастішали чутки про ймовірне використання webOS в принтерах HP.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.