Новини України. 27 грудня. Опозиція може зайняти 226 місць у Верховній Раді, але не 300.

Микола Томенко
Суспільних авторитетів не треба брати в політику - Томенко

Про це сказав віце-спікер парламенту Микола Томенко.

На переконання Томенка, спочатку необхідно визначити програмні засади діяльності опозиції на виборах, сформувати єдиний список в мажоритарних округах, а потім рухатися в перспективі до єдиного партійного списку.

Микола Томенко поінформував, що на сьогоднішній день опозиційні партії взяли за основу програмний документ про спільну діяльність на виборах, домовилися про принципи формування виборчих комісій та принципи погодження кандидатів у мажоритарних округах.

Стосовно можливості участі у виборах відомих громадських діячів, так званих моральних авторитетів суспільства, Микола Томенко сказав, що корисніше було, якщо б з таких авторитетних людей був створений громадський орган, який би визначав стратегію розвитку України, корегував, в разі потреби, процедуру формування списків кандидатів у депутати та впливав на їх діяльність.

“Духовні лідери нації за визначенням не повинні бути членами партії, а повинні бути над політичним процесом. В цьому їх призначення”, – сказав Томенко.

Також, говорячи про можливі результати опозиції на парламентських виборах, Микола Томенко заявив, що формування більшості у 226 депутатів – є надскладним, але реальним завданням для нинішньої опозиції. Що стосується заяв про можливість опозиції набрати 300 голосів, Томенко сказав, що треба вірити у перемогу, але не треба обманювати себе і суспільство.

“Отож, реалістичне, хоч і надскладне завдання – отримати більшість у наступному парламенті з числа опозиційних партій українського та європейського спрямування”, – підсумував він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.