Новини медицини. 7 грудня. Шкіра є одним з основних чинників, який видає вік жінки.

Шкіру нищать багато факторів

Часто жінки вважають, що крем від зморшок вирішить проблеми, але переважно це марна трата грошей, часу і сил.

За деякими даними старіння шкіри починається з 25 річного віку практично у всіх жінок. Через велику кількість факторів, що призводять до передчасного старіння шкіри, часто біологічний вік жінок значно перевищує фактичний вік. Передчасне старіння шкіри може виявлятися у кожної жінки по-різному. Найпоширенішими ознаками старіння є старіння шкіри обличчя, у вигляді прояви зморшок на чолі, в куточках очей і поглиблення носогубних складок. В’янення шкіри так само проявляється у вигляді частих набряків повік, опущених куточків рота або ж підвищеної сухості шкіри.

Передчасне старіння шкіри найчастіше залежить від зовнішніх чинників, таких як клімат, забруднення навколишнього середовища, але не слід виключати і спосіб життя, систему харчування, дотримання правил догляду за шкірою, різні хвороби.

Серед першочергових факторів старіння шкіри можна визначити шість основних:

Екологія та погода (забруднене повітря, сухий клімат, сильний вітер чи опади);
Надмірний вплив ультрафіолету або дефіцит вологи;
Куріння (позбавляє шкіру кисню, звужує кровоносні судини, веде до дефіциту поживних речовин і збільшення кількості вільних радикалів);
Алкоголь і токсини (паралізують роботу організму в цілому, і припиняється вироблення нових клітин, що веде до в’янення шкіри);
Дефіцит вітамінів та поживних речовин (послаблює організм і знижує імунну систему, що підвищує ризик захворювання);
Постійні стреси та напружений ритм життя (погіршують колір обличчя і стан здоров’я в цілому, викликають сухість шкіри і поява дрібних ранок).

Для того щоб допомогти шкірі оздоровитися і підвищити її тонус, для початку необхідно провести діагностику стану шкіри на даний момент, відзначають фахівці НоуХауМед.

Для цього в сучасній медицині існують спеціальні пристрої, зокрема сканер шкіри ProDerm, який дозволяє з максимальною точністю визначити причини старіння шкіри, а вбудована операційна система дозволяє відразу ж скласти необхідні терапевтичні рекомендації з відновлення молодості шкіри.

Сканером аналізують шкірний покрив, визначають пігментацію, глибину пор, текстуру і розміри зморшок, а також визначають потребу шкіри у вітамінах і живильних речовинах. Результат сканера шкіри будується на шести фотографічних знімках різних зон особи. Апарат визначає ступінь старіння шкіри, а так само допомагає клієнтам побачити правду про стан своєї шкіри.

Діагностика і правильне реагування дає можливість не тільки запобігти старінню шкіри, але і просто поліпшити її стан.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.