Новини політики. 11 грудня. Партії, що сьогодні входять до Комітету опору диктатурі, практично розробили алгоритм співпраці на наступних виборах до Верховної Ради як за пропорційною, так і за мажоритарною складовою.

Всі партії, що увійшли до КОДу, знаходять порозуміння

Але поки не буде підписано офіційний документ про співпрацю, механізм її організації не розголошується. Про це повідомив народний депутат з фракції НУ-НС Олесь Доній.

“У КОД створені групи з розробки алгоритму узгодженої співпраці на виборах… Робота над ним триває вже більше тижня. Іде підготовка, проводяться консультації”, – повідомив парламентар.

За його словами, поки що всі партії, що увійшли до КОДу, знаходять порозуміння у цьому питанні.

Цього тижня віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що фракції “БЮТ-“Батьківщина” і НУ-НС закінчують підготовку документу щодо діяльності єдиної опозиції. За його словами, цей документ також передбачатиме підготовку єдиних списків для мажоритарних кандидатів.

Нагадаємо, наступні вибори до Верховної Ради мають пройти у жовтні 2012 року.

17 листопада 2011 р. ВР прийняла закон “Про вибори народних депутатів”, за яким склад парламенту обиратиметься за пропорційно-мажоритарною основою. Президент України Віктор Янукович підписав закон 8 грудня.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.