Новини України. 29 грудня. Використання Ліни Костенко для передвиборчої кампанії не є розумним рішенням.

Оксана Забужко колись відмовилася від політики

Так вважає українська письменниця Оксана Забужко.

Ліні Костенко 81 рік. Вона ніколи не була громадським діячем. Використовувати її в тій ролі, у якій два роки тому виступала Тигрюля, з якою фотографувалися, – це цинічний і шахрайський піар­хід. Нахабство, що перевершує все. От ставимо на чолі списку людину, яку два покоління знають зі шкільної лави, і вона прикриє всіх інших, невидимих. Та дайте спокій, не юзайте вже цих стариків. Левка Лук’яненка поюзали, Дмитра Павличка – всіх за списком, кого можна було, вже використали”, – сказала письменниця в інтерв’ю журналу “Країна”.

Оксана Забужко розповіла, що їй також колись пропонували бути в списках різних партій, яких обирали до Верховної Ради.

“Пропонували всі, крім “Регіонів” і комуністів. На виборах 2006­-го офіційно сватали в першу п’ятірку “Нашої України”, де були потім Святослав Вакарчук, Руслана. Мене питали журналісти, чому я відмовляюся. Мовляв, у парламенті є шофер Ахметова, а ви не хочете Україну будувати? Я пояснювала, що письменник і політик – різні професії”, – відзначила Оксана Забужко.

Нагадаємо, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у своєму листі з СІЗО запропонувала опозиції створити єдиний список під час парламентських виборів восени 2012 року, який, на думку лідера “Батьківщини”, мала очолити людина-моральний авторитет рівня Ліни Костенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.