Новини спорту. 3 грудня. Заступник голови КМДА Анатолій Голубченко запевняє, що найближчим часом на НСК “Олімпійський” буде зроблено все, аби інваліди, які відвідуватимуть футбольні матчі, не відчували незручностей.

Стадіон погано прилаштований до потреб інвалідів

Про це Голубченко заявив у відповідь на зауваження, що стадіон не прилаштований до потреб інвалідів.

Зокрема, було порушено питання про те, що існують проблеми з під’їздом до кас стадіону, крім того, балки верхнього поверху закривають частину футбольного поля з того місця, де розташовані місця для інвалідів-візочників, а також з цих місць не видно жодного інформаційного табло.

“Я мушу визнати ці зауваження. Ми багато працюємо над облаштуванням безбар’єрного середовища для інвалідів”, – сказав Голубченко.

За його словами, ті проблеми на стадіоні “Олімпійський”, про які нині говорять, були виявлені одразу ж після його відкриття і наразі ведеться робота над їх виправленням.

Нагадаємо, реконструйований НСК “Олімпійський” був урочисто відкритий 8 жовтня. У святковій двогодинній програмі відкриття головної арени країни взяли участь 2500 волонтерів, а також понад 500 артистів з усього світу.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.