Новини України. 8 грудня. В Україні створено «Громадянський рух опору «Звільни Україну» (ГРОЗУ).

ГРОЗУ офіційно звертається до Тимошенко з пропозицією стати лідером руху

Про це на прес-конференції заявив один з координаторів нового об’єднання, громадський діяч Зорян Шкіряк. Головною метою організації він назвав об’єднання громадського і політичного руху в Україні.

«Наші головні цілі – це, перш за все, усунення нинішнього режиму, який незаконно узурпував владу, після того, як президент Янукович вступив у змову з суддями Конституційного суду і переписав Конституцію під себе. Друга наша мета – це звільнення Тимошенко, Луценка та інших політичних в’язнів. Третя наша мета – це відставка Верховної Ради, яка повністю дискредитувала себе в очах українського народу, четверта мета – це негайне припинення соціально-економічного терору, який влада веде проти українців», – зазначив пан Шкіряк.

Він додав, що ГРОЗУ офіційно звертається до Тимошенко з пропозицією стати лідером руху.

Лідер Української Республіканської партії, Герой України Левко Лук’яненко, який заявив про підтримку нового громадянського руху, додав, що «якщо влада не служить народу, то народ, який згідно з конституцією є єдиним джерелом влади, може таку владу усунути».

Лук’яненко додав, що у випадку, якщо владу не вдасться усунути на наступних парламентських виборах, тоді український народ обов’язково придумає якусь свою, відповідну йому форму революції.

Один з координаторів руху депутат Київради від БЮТ Олександр Бригинець заявив: «Якщо не відбудеться об’єднання лідерів громадської думки, то ніколи і не відбудеться об’єднання громадян, які цим лідерам довіряють».

«Тому наша головна мета – об’єднати всіх лідерів громадської думки від опозиції в тому, що наша загальна і головна мета – це повалення нинішньої влади», – додав Бригинець.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.