Новини медицини. 28 грудня. Американські дослідники з’ясували, що зниження добового споживання калорій до рівня 500 ккал здатне за 4 місяці знизити індекс маси тіла (ІМТ) в 1,2 рази.

Харчування меншою кількістю калорій допоможе уникнути діабету

Споживання меншої кількості калорій також знижує кількість жирових відкладень в перикарді, поліпшує роботу серцево-судинної системи у хворих на цукровий діабет і ожиріння. Крім цього, подібного роду дієти допомагають інсулінозалежним хворим знизити частоту прийому ліків.

Як показало спостереження за пацієнтами, ті, хто після закінчення експерименту поверталися до звичного стилю харчування і не дотримувалися низькокалорійної дієти, почали знову набирати вагу, відчувати проблеми з серцем.

Варто нагадати, що ефективність лікування пацієнтів, які страждають ожирінням або цукровим діабетом, безпосередньо залежить від маси їх тіла, і, відповідно, зниження ІМТ не тільки позбавляє від непотрібних кілограмів, а й допомагає швидше відчути полегшення після процедур і лікування.

Низькокалорійна дієта передбачає досить жорстке обмеження в раціоні. У списку низькокалорійних продуктів на першому місці овочі. Про користь овочів сьогодні відомо кожному, але далеко не всі знають, що по-справжньому овочі корисні тільки в сирому вигляді.

Сироїдіння – це напрямок в харчуванні, який сьогодні динамічно розвивається. Вживання продуктів, які не проходили термічної обробки сприятливо позначається на роботі серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, а при надмірній вазі, споживання овочів робить лікування ожиріння значно ефективнішим.

Для людей, які страждають інсуліновою залежністю, споживання низькокалорійних продуктів дозволяє вже з першого дня дієти знизити кількість прийомів інсуліну, а пізніше і зовсім їх виключити.

Водночас експерти відзначають, що навіть така безпечна дієта повинна призначатися тільки фахівцем після обстеження організму (кардіодіагностика тощо) і проходити під повним контролем лікаря.

За матеріалами “Медичний центр НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.