Новини політики. 15 грудня. Один з німецьких телеканалів в іронічно-глузливому тоні охарактеризував минулі вибори до Державної думи Росії.

Над Путіним понущалися

У мережі Інтернет з’явилося відео, у якому німецькі телеведучі відверто познущалися над прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним і президентом цієї країни Дмитром Медведєвим.

У сюжеті показаний діалог телеведучого в студії з кореспондентом в Москві. Під час діалогу, журналісти зазначили, що Путін відверто засмучений, оскільки не дивлячись на копітку підготовку масової фальсифікації виборів, його партія отримала лише 49% голосів у парламенті.

Телевізійники так само зазначили, що в даній ситуації Медведєву не залишається нічого, як впевнено брехати про те, що вибори пройшли демократично і чесно. Серед методів проведення демократичних і чесних виборів по-російськи телевізійники згадали вкидання бюлетенів з відмітками за «Єдину Росію» ще до початку голосування, а так само ручки, відмітки яких можна витерти при бажанні на будь-якому бюлетені.

Німецькі журналісти також посміялися над таким сумним для Росії фактом, як практично 100% голосування за партію Путіна в одній з психіатричних лікарень, і констатували, що це є серйозним ударом по демократії. У той же час, нестримний сміх провідних так само викликало припущення про те, що відтепер «демократична» влада Німеччини повністю перегляне відносини з нелегітимним російським режимом.

Нагадаємо, Німеччина є учасником проекту «Північний потік», лише одна нитка якого дозволяє прокачувати в Європу 27,5 мільярда кубометрів газу. При запуску другої нитки цього газопроводу Німеччина отримає контроль над транзитом уже 55 мільярдів кубометрів газу європейським споживачам.

ВІДЕО

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.