Новини України. 15 грудня. Любителі собак проаналізували наявну інформацію про відому захисницю тварин Майю фон Гогенцоллерн.

Її Королівська високість принцеса Майя фон Гогенцоллерн - фальшивка?

Принцеса Майя фон Гогенцоллерн, з якою гуляв у Донецьку олігарх Рінат Ахметов, насправді ніяка не “її високість”.

Як виявилося, звертатися до любительки собак Майї фон Гогенцоллерн як до “її високості” – зайве, бо аристократія та нещодавня гостя Ахметова не мають між собою нічого спільного.

Про це пише “DOGS – Клуб любителів собак” із посиланням на сайт Sat1.

Так, згідно з Веймарською конституцією від 1919 року носії титулів не мають жодних привілеїв, а титули не згадуються.

Мало того, у мовній конструкції Maja Synke Princess of Hohenzollern слово Princess – є не титулом, а частиною прізвища жінки, стверджує сайт.

Як відомо, приставка “фон” у прізвищі вказує на знатний рід. Однак це не стосується випадку Майї. Адже прізвище “фон Гогенцоллерн” жінка отримала завдяки шлюбу.

У 1999 році Майя вийшла заміж за Ферфріда фон Гогенцоллерна (Ferfried von Hohenzollern) 1943-го року народження. Таким чином, жінка стала третьою з чотирьох дружин аристократа, про що пише англомовна Вікіпедія. Але вже у 2007 році пара розлучилася.

Сама ж Майя при народженні до знаті не мала жодного відношення. Вона народилася у 1971 році у Східній Німеччині, в Дрездені та отримала ім’я Maja Synke Meinert.

Проста дівчинка у юності була тенісисткою і займалася з професійним тренером з 8 років. Як повідомляється, Майя була чемпіоном Німецької Демократичної Республіки серед юніорів.

Та й батьки Майї – не аристократи. Їм навіть довелося відсидіти у в’язниці, доки дочка була малою. Вони “провели за ґратами 4,5 роки за політичні переконання”.

Зазначимо, що наразі Майя фон Гогенцоллерн представляє організацію Assosiation for animal and nature protection.

Нагадаємо, у Донецьк захисниця тварин приїхала, щоб обговорити питання бездомних тварин у місті.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.