Новини України. 13 грудня. Відомий український письменник Олесь Бузина приєднався до акції «Чесне слово», яку організували працівники газети «Сегодня», що знаходяться в передстрайковому стані.

Олесь Бузина

Про це сам Олесь Бузина розповів у ході прес-конференції, передає НБН.

«Я працюю в пресі з 1992 року. Останні 5 років працюю в газеті «Сегодня». На мене ніколи не чинили тиск. Я не знав особисто Гужву (головний редактор газети), коли влаштовувався на роботу. Просто знали, що є такий Бузина і що він пише. Ми протягом цих 5 років сперечалися і обговорювали різні питання з Гужвою, як це буває в будь-якому колективі. Я відмовлявся від деяких тем, які не лягали мені на душу», – сказав Бузина.

За словами письменника, такої свободи журналістів, яка була в «Сегодня», немає в більшості українських видань.

«Перед виборами у деяких людей є спокуса ввести цензуру і джинсу. Немає нічого поганого в рекламі, яка йде під міткою «реклама». Не можна гвалтувати журналістів, не можна привчати їх до проституції», – додав Бузина.

Сьогодні головний редактор газети «Сегодня» Ігор Гужва та гендиректор компанії «Сегодня Мультимедиа» Олена Громницька рішенням Наглядової ради відсторонені від займаних посад до кінця службового розслідування, 23 грудня 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.