Новини України. 30 грудня. Група народних депутатів фракції “БЮТ-Батьківщина” терміново відбула до Харкова, щоб побачитися з Юлією Тимошенко.

Турчинов: Тимошенко розбудили і на ношах винесли до автозаку

Про це повідомив Перший заступник Голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов на брифінгу біля Лук’янівського СІЗО.

За його словами, народні депутати відслідковуватимуть подальшу долю Юлії Тимошенко і оперативно інформуватимуть про це громадськість.

Турчинов повідомив, що керівництво Київського СІЗО дезінформувало захисників Юлії Тимошенко, що начебто до нового року її нікуди не збираються вивозити.

За його словами, сьогодні вранці мамі Юлії Тимошенко, яка о 6-ій годині принесла їй передачу, повідомили, що екс-прем’єра вже немає в Лук’янівському СІЗО.

“Відбулися ті події, які є подарунком президенту Януковичу до Нового року. Це його відповідь на Лист диктатору, який вона написала”, – сказав Олександр Турчинов.

Заступник лідера “Батьківщини” розповів, що згідно з інформацією, отриманою з різних джерел, Юлію Тимошенко розбудили серед ночі і рано вранці на ношах завантажили до автозаку і відправили у напрямку Харкова.

За його словами, цю інформацію підтвердили керівники СІЗО, які кілька годин ховалися від народних депутатів.

Олександр Турчинов вважає це тортурами і катуванням щодо Юлії Тимошенко, оскільки за станом здоров’я вона не може навіть самостійно ходити.

Крім того, він наголосив, що Юлію Тимошенко не мали права вивозити з Лук’янівського СІЗО, оскільки рішенням Шевченківського райсуду вона повинна утримуватися саме у Київського слідчому ізоляторі.

“Так як працюють наші пенітенціарні установи – так зазвичай працює гестапо”, – цитує Турчинова прес-служба “Батьківщини”.

“Єдине, що може зупинити тоталітаризм і фашизм в Україні – це повалення цього режиму”, – резюмував він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.