Новини здоров’я. 13 грудня. Вам постійно хочеться знати, що відбувається в житті інших людей?

Надмірна цікавість до добра не приводить

Надмірна цікавість пов’язана з набором зайвих кілограмів, вважають експерти.

Ви коли-небудь копирсалися в телефоні свого бойфренда? Зламували пошту своєї подруги? Шпигунство стало нормою в сучасному світі завдяки інтернету і інших технологій, однак крім задоволення цікавості воно загрожує деякими негативними наслідками для психічного і фізичного здоров’я.

Постійні переживання і хвилювання з приводу вивідування чужої інформації викликають стрес, штовхаючи людей на так зване «емоційне переїдання». Також, стрес підвищує виробництво гормону кортизолу, який порушує роботу гормону лептину, що регулює апетит.

Надлишок адреналіну і кортизолу в організмі в результаті шпигунства і вивідування сприяє посиленню кровотоку в кінцівках, залишаючи менше крові головному мозку, і особливо, його відділам, відповідальним за прийняття рішень і когнітивні функції.

Таким чином, стрес, пов’язаний з вивідуванням чужої інформації і шпигунством, підвищує стрес і рівень тривожності, впливаючи на наші розумові здібності, апетит і сон.

Щоб впоратися з проблемою, задайте собі питання, навіщо вам потрібна ця інформація. Можливо, вся справа у ваших відносинах з іншими людьми, низькій самооцінці, гніві, страху або заздрості.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.