Новини світу. 4 грудня. Правляча партія “Єдина Росія” заявляє, що в ході виборів до Держдуми з самого ранку зафіксовано масу порушень з боку представників опозиційних партій

У Росії порушують правила виборів

Заступник Секретаря Президії Генеральної ради партії “Єдина Росія” Сергій Железняк навів приклади найбільш значущих порушень з боку опозиції.

“У Саратовській області член дільничної виборчої комісії від КПРФ намагався пошкодити урну для голосування, і, на нашу думку, здійснити вкидання бюлетенів, сказав він. – За есерів – депутат Держдуми Антон Беляков у Володимирській області влаштував бійку на виборчій дільниці”.

Також в ЄР заявляють, що в селищі Сотникове Республіки Бурятія представники КПРФ садили людей в мікроавтобус, поїли алкоголем і агітували голосувати за КПРФ. У Новосибірську представники КПРФ нібито роздавали по 1000 рублів за голос на користь компартії.

Також член Ради Федерації, керівник робочої групи “Єдиної Росії” з моніторингу порушень в період виборчих кампаній Руслан Гаттаров повідомив, що “молоді люди міцної статури на низці виборчих дільниць підходили до виборців і переконували, погрожуючи розправою, голосувати за КПРФ”.

Джерело Единая Россия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.