Новини світу. 26 грудня. Безкоштовний вхід у Колізей на Різдво, можливо, призвів до часткового руйнування пам’ятника.

Колізей розвалюється

Відвідати амфітеатр в минулі вихідні вирішило безліч туристів. У неділю з одного з фасадів споруди відламався фрагмент стіни. На щастя, в результаті обвалення ніхто не постраждав.

Про подію в поліцію доповіли туристи. Директор Колізею Росселла Реа відразу ж прокоментувала інцидент, сказавши, що мова йде про невеликий фрагмент фасаду. Пані Реа зазначила, що ця частина Колізею буде відреставрована в наступному році на кошти підприємця Дієго Делла Валле.

Серед можливих причин обвалення – голуби або величезна кількість туристів: 25 грудня пам’ятник був відкритий для всіх охочих безкоштовно.

Після інциденту експерти провели повну і ретельну перевірку цієї частини фасаду. Як заявила Реа, «ніякої небезпеки для відвідувачів обвалення не представляє, численні туристи ні про що не здогадалися».

Фрагменти відколюються від знаменитого пам’ятника не вперше – так, в травні 2010 року обрушився шматок фасаду Колізею площею близько 0,5 кв. м. А в листопаді 2011-го експерти заявили про те, що в Колізеї близько 3 000 тріщин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.