Новини України. 2 грудня. Між Іллічівськом і селом Молодіжним на Одещині виявлено великий собачий могильник – більше 200 тіл тварин скинули у яму.

Більше 200 тіл собак скинули у яму

Незважаючи на те, що у селі Молодіжне є офіційний могильник, який працює давно, на яму з 200-ма тілами тварин нема ніяких дозволів.

“Ми простежили за іллічівською “будкою”, на яку було багато скарг. Приїхали сюди, думали сісти в засідку, поспостерігати за їхніми діями. Застали “будочника”, коли вони стали щипцями скидати собак в могильник. Ми вискочили з машини, представилися, запитали, що вони роблять. Проте вони швидко сіли в машини й стали виїжджати”, – розповіла член Одеської спілки захисту тварин Олеся Кульчицька, яка простежила за однією з будок.

В могильник “будочники” встигли скинути більше 200 тіл собак, серед яких були як цуценята, так і дорослі особини.

Цуценятам, швидше за все, скрутили шию. Як вбивали дорослих собак, поки невідомо – крові і слідів від ударів на них немає. Більшість тварин ще навіть не встигли охолонути”, – повідомила Кульчицька з місця подій.

На разі на місці могильника працюють правоохоронці, представники сільської адміністрації та ветеринарної служби Овідіопольського району.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.