Новини світу. 10 грудня. За підрахунками учасників подій, на Болотну площу вже прийшли понад 20 тисяч людей.

Людей у Москві більшає з кожною годиною

За півгодини до початку мітингу на площі Болотній зібралося не менше 4 тисяч осіб. Зараз їх вже 15 тисяч.
Висловити свій протест проти фальсифікацій виборів до Державної думи РФ на Болотну площу в Москві вже прийшли тисячі людей. Про це повідомляють російські ЗМІ і користувачі Twitter.

Як повідмили очевидці, люди прибувають стрімко, за півгодини до початку мітингу на площі зібралося не менше 4 тисяч осіб. Серед ЗМІ, які надіслали групи своїх журналістів – НТВ, “Вести”, Russia Today, RIAN TV, ТВЦ.

За даними МВС, на 14:30 мск, на Болотній площі в Москві зібралися близько 15 тисяч людей. На площі Революції знаходиться близько ста людей, наголошується в повідомленні.

За підрахунками учасників подій, на Болотну площу прийшли понад 20 тисяч людей.

Мітинг розпочався з пісні гурту “Рабфак” “Наш дурдом голосует за Путина”.

Користувач @BaRon_tat пише, що серед мітингуючих з’являються молоді люди в масках. “100 пудів провокатори”, – зробив висновок користувач.

Користувачі Twitter також скаржаться, що стрічку в мережі по тегам #болотная, #навальный, #10дек засмічують повідомленнями, ті, хто не мають стосунку до протестів.

Напередодні мітингу в групі, присвяченій акції в мережі Facebook, було зареєстровано майже 40 тисяч учасників, в аналогічній групі “ВКонтакте” – 20 тисяч учасників.

Зі сцени лунають пісні “Перемен!” (Кіно) і “Нас единицы, нас миллионы” Світлани Сурганової.

Раніше повідомлялося, що для охорони порядку й забезпечення безпеки 10 грудня на вулиці Москви будуть виведені 50 тисяч поліцейських і військовослужбовців внутрішніх військ.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.