Новини України. 25 грудня. Нардеп від Партії регіонів Володимир Макеєнко вважає, що Україні не потрібне Євро-2012.

Макеєнко не розуміє на фіг країні Євро-2012

“Євро? На фіг воно нам потрібно було?!”, – сказав він в інтерв’ю Радіо Свобода в суботу.

За його словами, “це якісь іміджеві речі, які нам дісталися у спадок від Ющенка“.

“Зрозуміла річ, що ми повинні були закінчити об’єкти і провести це Євро. А я б краще збудував щось для сільського господарства, щось для молочної та м’ясної галузей, що може годувати наших людей нормальними гарними продуктами та ще й експортувати”, – сказав регіонал.

“Тому що стадіон збудували, але його ще й фінансувати треба. А збудували якийсь свинокомплекс – робота на місцях людям, обіг грошей. І годувати можна, і податки брати”, – вважає він.

Макеєнко вважає, що виділення з бюджету шалених грошей на стадіони – “це не по-господарськи”.

“Провів тоді президент федерації футболу Суркіс роботу, виграли – хай би вони його й фінансували! Чи зібрали приватних спонсорів. Є гроші – проводьте, немає грошей – вибачте. Нам з державного бюджету державні програми фінансувати треба”, – сказав він.

Макеєнко також висловив думку, що Межигір’я забезпечує роботою жителів найближчих сіл.

“Цей об’єкт – на території України. Гірше, коли такі об’єкти на території Монако чи якихось островів. Тому що там цей об’єкт будується, там використовується робоча сила, там залишаються гроші. А коли він тут і на ньому працюють люди з найближчих сіл, то що в тому поганого?”, – сказав депутат.

Він також висловив задоволення тим, що за минулий рік “ми не впали ні вліво, ні вправо”.

“І переговори як на Захід, так і на Схід закінчилися нічим. Я особисто задоволений. Тому що я голосував за Декларацію про державний суверенітет у парламенті, за Акт про державну незалежність”, – зазначив Макеєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.