Новини світу. 12 грудня. Один з європейських проповідників ісламу заборонив жінкам наближатися до фруктів і овочів, які за формою нагадують чоловічий статевий орган.

Плоди, схожі на чоловічі статеві органи, жінкам заборонені

Такі повідомлення з’явилися недавно в мережі інтернет. Згідно з поширеною інформацією, таким чином імам, ім’я якого не називається, збирається захистити представниць слабкої статі від гріховних думок про секс. На переконання священнослужителя, жінкам не можна навіть наближатися до бананів, огірків, цукіні, морквин. Він констатує, що якщо жінка хоче з’їсти такий плід, близький родич – батько або чоловік – повинні нарізати його і подати жінці у вже подрібненому вигляді.

Згідно з логікою імама, згадані фрукти та овочі нагадують чоловічий статевий орган. Дотик до них, як вважає ревнитель віри, може змусити жінку збудитися, або думати про секс. Ліберальні мусульмани сприйняли нову фетву неоднозначно. З одного боку вона їх розгнівала, з іншого – присоромила. Нагадаємо, нещодавно комітет підтримки чесноти і боротьби з гріхом в Саудівській Аравії розробив вказівки, згідно з якими жінки зі «спокусливими» очима не повинні демонструвати їх на публіці. Крім того, ісламістські авторитети передрікають, що якщо жінкам дозволити сісти за кермо, це неминуче призведе до розростання гомосексуалізму і проституції в країні. Як повідомляється, протягом 10 найближчих років в Саудівській Аравії більше не залишиться жодної невинної дівчини, якщо дозволити жінкам їздити на автомобілях самостійно.

Джерело newsland.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.