Новини спорту. 11 грудня. Відсутність удачі в ключових моментах матчу і третій пропущений гол психологічно надломили футболістів мадридського “Реала” у матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії.

Це гра, а в грі найчастіше удача має велике значення - Моурінью

Про це заявив головний тренер “королівського клубу” Жозе Моурінью.

Гра, що відбулася в суботу в Мадриді, завершилася перемогою “Барселони” з рахунком 3:1. У “Реала” м’яч забив Карім Бензема (1-ша хвилина), каталонці відповіли голами Алексіса Санчеса (30) і Сеска Фабрегаса (66), крім того, захисник мадридців Марсело записав на свій рахунок автогол на 53-й хвилині.

“Це гра, а в грі найчастіше удача має велике значення. Коли ми вели з рахунком 1:0, могли збільшити свою перевагу. Зазвичай гравці рівня Кріштіану Роналду не упускають таких можливостей, але цього разу нам не вдалося забити. Другий гол “Барси” окрім як удачею не можна нічим пояснити. У нас була відмінна можливість зрівняти рахунок, але в підсумку не забили і отримали гол у свої ворота, який остаточно зламав нас психологічно. Зараз у нас однакова кількість очок з “Барселоною”, причому ми маємо гру в запасі. Якщо не програємо “Севільї”, то підемо на різдвяну перерву в якості лідера”, – зазначив 48-річний фахівець.

Тренер “Барселони” Хосеп Гвардіола зазначив, що поразка не позначиться на моральному дусі мадридської команди, а також похвалив голкіпера свого клубу Віктора Вальдеса.

“Я не вважаю, що поразка може психологічно надломити “Реал”. На перерву “вершкові” підуть в хорошому стані, а повернуться ще більш сильними. Попереду велика частина чемпіонату, тому поки що безглуздо говорити про їх чемпіонство. Радий, що Вальдес після помилки в дебюті зустрічі, яка призвела до пропущеного голу, залишився спокійний і далі діяв надійно. Багато інших на його місці сильно б хвилювалися. Це наочно демонструє його волю і силу всього колективу”, – сказав іспанський фахівець.

До зустрічі з “Барселоною” мадридський клуб виграв 15 матчів поспіль у різних турнірах, у тому числі 10 в чемпіонаті країни. Після поразки “Реал” втратив одноосібне лідерство в іспанській першості. В активі “Барселони” тепер теж 37 очок, але мадридці провели на один матч менше.