Новини здоров’я. 9 грудня. Австралійські вчені закликають католицьких черниць приймати протизаплідні таблетки, щоб… знизити ризик розвитку деяких ракових захворювань.

Монашки схильні до онкозахворювань

На думку експертів, черниці змушені платити «жахливу ціну за невинність», адже відсутність вагітностей підвищує ризик розвитку раку грудей, яєчників і матки. Вчені пояснюють це тим, що у жінок, які ніколи не були вагітними і не годували дітей, загалом більше менструальних циклів, які асоціюються з підвищеним ризиком цих онкозахворювань. Гормональні протизаплідні таблетки, на їхню думку, здатні скоротити шанси черниць постраждати від раку яєчників і матки.

Католицька церква забороняє всі форми контрацепції за винятком утримання, про що ясно дав зрозуміти попередній папа Римський у своїй праці Humanae Vitae («Людське життя»), написаній у 1968 році. Хоча в цьому документі не згадані черниці, вони повинні мати можливість користуватися протизаплідними таблетками, щоб захистити себе від небезпек відсутності вагітностей, адже в Humanae Vitae сказано, що церква не проти використання ліків, необхідних для лікування органічних захворювань, навіть якщо вони мають контрацептивний ефект.

Ще в 1713 році італійський лікар зауважив, що рівень захворюваності на рак грудей серед черниць неймовірно високий.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.