Новини політики. 26 грудня. Політичній силі екс-прем’єра Юлії Тимошенко потрібно терміново змінити тактику поведінки і почати об’єднуватися, а не розбігатися по інших політичних силах, інакше це загрожує їм розколом.

Експерт вважає, що у діях БЮТ немає єдиної стратегії

Таку думку висловив керівник Центру “Третій сектор” Андрій Золотарьов на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

Зокрема, говорячи про ситуацію, яка зараз склалася у фракції «БЮТ-Батьківщина», політолог розкритикував дії її керівництва.

Експерт вважає, що у діях БЮТ немає єдиної стратегії. “Це, швидше за все, тактика, як на флоті, – рятуйся, хто може і як може”, – зазначив він. При цьому Золотарьов уточнив, що для БЮТ така тактика може закінчитися не дуже позитивно.

Золотарьов вважає, що це була тактична помилка екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яка “перетворила партію в політичний збір, де групувалися люди іноді з цілком протилежними поглядами на життя і політику”.

“Ми спостерігали протягом року, як одні “бютівці” перетворилися на тушки, а інші знаходяться в маргіналізованому становищі”, – сказав він.

У свою чергу, директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала зазначив, що зараз у БЮТ є ще проблема вибору нового лідера, що суттєво позначиться на їхньому рейтингу, особливо перед парламентськими виборами.

“У мене складається враження, що нові так звані лідери БЮТ не мають інтересу сприяти організації та консолідації. Уже більше чотирьох місяців, як припинилося фінансування деяких проектів БЮТ“, – додав він.

Разом з тим, Віталій Бала уточнив, що молоді “бютівці” вже зараз розуміють, що в лавах цієї партії у них не може бути майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.