Новини України. 14 грудня. Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов розпорядився створити телефонну «гарячу лінію», по якій з ним зможуть зв’язатися рядові кримчани.

Могильов вирішуватиме проблеми кримчан по телефону

Як повідомили в Головному управлінні інформаційної політики Радміну, лінія почне працювати 19 грудня «з метою оперативного вирішення звернень кримчан» до органів державної влади.

«Це дозволить встановити оперативне реагування органів влади республіки всіх рівнів на вирішення конкретних питань, які хвилюють громадян. Президент України Віктор Янукович поставив мету: створити суспільство, в якому не людина працює на чиновника, а чиновник – на людину», – підкреслив Могильов.

Кримський прем’єр підкреслив, що кожне звернення до органів влади має розглядатися по суті і в чітко встановлений термін. Він також запевнив, що стосовно посадових осіб, які допустили порушення термінів розгляду звернень громадян, будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу.

«Якщо чиновник пише формальні відписки, то його потрібно позбавляти всіх видів преміювання та надавати ці факти громадськості, – наголосив Могильов. – Якщо це продовжуватиметься, то чиновник позбудеться посади.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.