Новини світу. 24 грудня. Представник оргкомітету мітингу, член бюро руху “Солідарність” Олександр Риклін заявив, що вже близько 40 тис. чоловік прийшли на проспект Академіка Сахарова в центрі Москви.

В центр Москви знов вивезли ОМОН

“Мітинг ще не почався, але тут вже близько 40 тис. осіб. Люди продовжують підходити”, – сказав активіст.

За його словами, обстановка в районі проведення санкціонованого мітингу залишається спокійною, громадський порядок ніхто не порушує.

У свою чергу до місця проведення мітингу опозиції стягнуті сили поліції і ОМОНу, по всій довжині проспекту чергують автобуси із співробітниками правоохоронних органів.

Як розповів один з поліцейських, на проспекті чергують “набагато менше 50 автобусів з ОМОНом і поліцією”.

На прилеглих до проспекту Сахарова станціях метро (“Тургенєвська”, “Червоні ворота”, “Комсомольська”, “Чисті ставки”) чергують у посиленому режимі співробітники поліції, але ніяких обмежень по входу і виходу пасажирів немає. Рух на проспекті Сахарова від Садово-Спаської вулиці до вулиці Каланчевскої для автотранспорту перекритий.

Торгівля в підземних переходах, які розташовані по всій довжині проспекту Сахарова, припинена. Автобуси з ОМОНом і поліцейськими також стоять і на вулиці Мясницькій, яка проходить паралельно проспекту Сахарова.

Відзначається, що посилені наряди поліції чергують також і в прилеглих до місця проведення мітингу пішохідних переходах.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.