Новини України. 31 грудня. В охороні громадського порядку на новорічні свята по всій країні додатково задіяно близько 20 тис. співробітників міліції, у тому числі військовослужбовці внутрішніх військ.

У разі потреби міліціонери відведуть додому

Про це розповів начальник відділу зі зв’язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

“З сьогоднішнього дня (п’ятниця, 31 грудня) з 9 ранку почав роботу оперативний штаб, який продовжить свою роботу до 10 ранку 3 січня. Близько 20 тисяч працівників міліції, у тому числі військовослужбовці внутрішніх військ, будуть охороняти громадський порядок разом з тими міліціонерами, які працюють щодня”, – зазначив Поліщук.

За його словами, також триває перевірка супермаркетів на предмет наявності в продажі несертифікованих піротехнічних виробів, триває “операція Ялинка” (щодо недопущення несанкціонованої вирубки хвойних дерев), крім того, співробітники Державтоінспекції супроводжують автобуси з дітьми, проводяться й інші заходи.

“Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко акцентував увагу співробітників міліції на толерантному, шанобливе ставлення до людей”, – зазначив Поліщук, пояснивши, що за дрібні порушення люди затримуватися не будуть, зокрема, це стосуватиметься нетверезих громадян.

За його словами, якщо ті не будуть грубо порушувати громадський порядок, то міліція “чіпати їх не буде, може бути навіть додому відведе, тільки пива не дасть”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.