Новини світу. 6 грудня. Відео. Поліція Москви, затримуючи учасників мітингу в центрі столиці РФ, побила кореспондента “Коммерсанта” Олександра Чорних.

Москва, мітинг, День гніву
Міліція розігнала мітинг опозиції в Москві

Журналіст розповів, що поліція затримала його на акції опозиції на Тріумфальній площі, незважаючи на наявне у нього посвідчення журналіста, а в автозаку один з омонівців його побив.

“Я тримав у руці посвідчення журналіста, тим не менше, поліцейський почав мене штовхати, коли я сказав, що я журналіст, він сказав, що йому все одно, тільки з матом, і теж мене туди (в автозак – ред.) запхав. Коли я йому показав ще раз всередині посвідчення, він його зім’яв, почав мене штовхати”, – розповідає Олександр Чорних.

Коли журналіст опинився в автозаку, співробітник поліції продовжив його бити.

“І коли я там опинився, він мене кинув на підлогу, став на мене ногами, почав по мені стрибати. Було, загалом, дуже боляче. Через якийсь час це припинилося, він вийшов звідти, зайшли інші поліцейські, машина поїхала”, – розповів Чорних.

За його словами, бити поліцейському допомагав ще один, який тримав кореспондента.

Журналіста відпустили тільки після того, як в автозак зайшли інші поліцейські.

Водночас головний редактор “Коммерсанта” Михаїл Михайлін підтвердив, що кореспондент виконував на площі редакційне завдання.

Відзначимо, поліція Москви проводить затримання учасників мітингу на Тріумфальній площі. В акції брали участь як представники провладної партії, так і опозиціонери. Проте поліція затримує лише противників чинного режиму. Провладні активісти “Наши” і “Молода гвардія” покинули місце мітингу раніше.

Затримано вже понад 250 осіб.

ВІДЕО

За матеріалами Газета.Ру, РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.