Новини України. 1 грудня. Головне управління з кіберзлочинності і торгівлі людьми МВС збирає інформацію на українське інтернет-видання LB.ua.

Міліція готує "наїзд" на ЗМІ?

“Сьогодні ТОВ “Dream Line Holding”, на сервері якого розміщено інтернет-видання LB.ua, повідомило редакцію LB.ua про те, що Головне управління з кіберзлочинності і торгівлі людьми МВС України в місті Києві просить надати “повні дані про фізична або юридична особа”, на якого зареєстрований сайт LB.ua”, – йдеться в повідомленні “ЛБ”.

Свою вимогу Головне управління з кіберзлочинності і торгівлі людьми МВС України в Києві мотивує так: якийсь громадянин Клімов В.М. звернувся в міліцію щодо розміщення “на ресурсі LB.ua всесвітньої інформаційної мережі загального доступу Інтернет тестових (?) повідомлень, які містять нецензурні висловлювання”.

“Редакція LB.ua впевнена, що обурення громадянина Клімова В.М. з приводу “нецензурних висловів” – всього лише привід, причому досить спірний з правової точки зору. Прикриваючись зверненням людини, яку в принципі ніхто не змушує читати коментарі, які містять нецензурні вислови, що залишають відвідувачі LB.ua, співробітники МВС реалізують політичне замовлення. Суть якого – змусити замовчати одне з провідних інформаційних інтернет-видань України. Подібні випадки ми не раз спостерігали в країнах, в яких обмежується свобода слова”, – йдеться в повідомленні.

“Ми напряму пов’язуємо дії співробітників міліції з публікацією на наших сторінках резонансних розслідувань Соні Кошкіної, Тетяни Чорновіл, інших наших журналістів, що стосуються зловживань можновладців”, – відзначають в редакції.

LB.ua вимагає від МВС надати пояснення, на яких підставах міліція чинить тиск на незалежні ЗМІ. Видання сподівається, що правову оцінку ситуації дасть прокуратура, а також Комітет зі свободи слова Верховної Ради України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.