Новини шоу-бізу. 27 грудня. Папарацці помітили Міккі Рурка, під очима якого красувалися моторошні синці.

Міккі Рурк знову ліг під ніж

Зазвичай такі сліди залишаються після візиту до пластичного хірурга, коли пацієнт робить підтяжку повік або ж омолоджуючі уколи. Помітивши, що його фотографують, Рурк негайно одягнув сонцезахисні окуляри.

З пластикою у артиста завжди були непрості відносини. Наслідки невдалих операцій помітно спотворили обличчя актора. Міккі ніколи не приховував, що неодноразово лягав під ніж хірурга, проте завжди запевняв, що робив це виключно заради виправлення спортивних травм.

“Більшість операцій я зробив для того, щоб привести обличчя в порядок після боксу”, – розповідав артист в одному з інтерв’ю.

У 59-річного Міккі – 25-річна подруга, російська модель Анастасія Макаренко. Пара разом вже два роки, що для відчайдушного бабія Рурка чимало. Міккі називає Анастасію “ангелом, що спустився з небес” і зізнається, що поруч з нею йому хочеться бути кращим.

Незважаючи на велику різницю у віці, вони, схоже, щасливі разом і абсолютно не збираються розлучатися. Більш того, не так давно Міккі купив будинок в Німеччині, у Вісбадені – там живуть батьки Анастасії. Так що для Насті і її близьких він вже став справжнім членом сім’ї.

Джерело Экспресс-газета  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.