Новини технологій. 13 грудня. Microsoft обіцяє подарувати смартфони на базі Windows Phone користувачам, які стали жертвами вразливостей в платформі Android.

Microsoft подарує смартфони на базі Windows Phone жертвам вразливостей в платформі Android

Про це в Twitter повідомив євангеліст Microsoft Бен Рудольф. Він не зазначив, скільки смартфонів компанія припасла для цієї акції. Для того щоб отримати безкоштовний пристрій користувачеві необхідно розповісти свою історію.

У своєму пості Рудольф посилається на статтю, в якій повідомляється про видалення компанією Google 22 нових шкідливих програм з каталогу Android Market за недавній час і в загальній складності понад 100 з початку поточного року.

Проблема безпеки при використанні Android-смартфонів стоїть досить гостро – особливо серед непідготовлених користувачів. У липні спецілісти компанії Dasient прийшли до висновку, що кожен дванадцятий додаток для Android є шкідливим.

Зазначимо, що раніше Microsoft вже роздавала WP-смартфони безкоштовно. Наприклад, вони були обіцяні розробникам, які покинуть екосистему WebOS компанії Hewlett-Packard і приєднаються до Microsoft. А в кінці минулого року корпорація пообіцяла видати по безкоштовному смартфону кожному з 89 тис. своїх співробітників.

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.