Новини політики. 18 грудня. Депутати Європарламенту песимістично оцінюють можливі результати саміту Україна-ЄС, який відбудеться 19 грудня.

Завтра відбудеться саміт

Про це вони заявили в Брюсселі, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Я дуже песимістичний, оскільки питання угоди про зону вільної торгівлі не буде підніматися”, – заявив Чарльз Теннок (група Європейських консерваторів і реформістів, Великобританія).

Він також висловив сумнів, що ЄС доб’ється звільнення з в’язниць опозиційних лідерів України. Депутат від групи “зелених” Ребекка Хармс (Німеччина) також заявила, що не чекає істотних результатів від саміту Україна-ЄС. За словами Хармс, українська влада висунули нову вимогу щодо угоди про асоціацію – про закріплення в ньому перспективи членства в ЄС, що на сьогоднішній день неможливо.

Крім того, за словами депутата, угода все одно не вступить в силу, поки в Україні не відбудуться демократичні зміни.

“Я поділяю позицію Європарламенту щодо переговорів, яку ми займаємо останнє час. Я думаю, що угода про асоціацію може вважатися готовим і можливе його підписання, і ви знаєте, я завжди була за цю угоду про асоціацію, але я думаю, воно не може реально вступити в силу, поки ми не побачимо змін всередині України “, – сказала  Гармс.

Вона зазначила, що в демократичному розвитку України є певні слабкі сторони, зокрема кримінальне переслідування членів колишнього уряду. 19 грудня в Києві відбудеться 15-й саміт Україна-ЄС. Головною новиною саміту може стати заява про завершення переговорів про угоду про асоціацію, якщо сторонам вдасться узгодити вимога Києва закріпити в угоді перспективу членства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.