Новини України. 26 грудня. Напередодні Нового 2012-го року третина українців (36%) відчувають радість і чекають змін на краще.

Більш святковий настрій відзначається у молоді

Такі результати соціологічного опитування “Research& Branding Group”.

Кожен десятий (9%) відчуває спокій і впевненість, а 14% українців відчувають хвилювання. При цьому у 28% опитаних напередодні Нового року настрій не святковий: 12% відчувають розчарування, 9% – втому і спустошеність, 7% – смуток.

Більш святковий настрій відзначається у молоді: кожен другий респондент у віці до 30 років (52%) відчуває напередодні Нового року радість і очікує змін на краще, тоді як серед українців середнього віку (40-49 років) такі почуття переживає кожен третій (34%), а серед літніх українців (старше 55 років) – кожен четвертий (24%).

Опитування проводилось у період з 4 по 14 грудня 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2078 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

Нагадаємо, що згідно з даними соціологічного дослідження, 73% українців зустрічатимуть Новий рік вдома.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.